Katalog firm

Lukas Metal

Lukas Metal to firma specjalizująca się w naprawach pomp przemysłowych oraz naprawach, projektowaniu i budowie maszyn. Posiada własny park maszynowy, dzięki czemu obrabia stal, tworzywa sztuczne, metale kolorowe takie jak brąz, mosiądz oraz aluminium. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Naprawa pomp przemysłowych

Naprawa pomp przemysłowych jest jedną z wielu usług, jakie oferuje swoim klientom firma Lukas Metal. Pompy grają dużą rolę w działalności wielu zakładów przemysłowych, dlatego też ich sprawna praca jest podstawą. Przy wystąpieniu jakichkolwiek uszkodzeń ważne jest szybkie wykonanie prac naprawczych.
W firmie Lukas Metal każdy ma pewność, że zlecone prace będą wykonane przez doświadczonych pracowników, którzy szanują czas i pieniądze klienta. Dlatego też naprawa pomp przemysłowych przebiega tam bardzo szybko i sprawnie. Lukas Metal to firma, która stawia na nowoczesność. W swojej codziennej działalności dokłada wszelkich starań ku temu, aby wdrażać nowe rozwiązania, które gwarantują lepsze efekty. Z tego powodu każdy kto pragnie skorzystać z usług Lukas Metal może oczekiwać świetnych rezultatów.
Bez względu czy chodzi o naprawę pomp przemysłowych, firma Lukas Metal profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia i wykonuje je sumiennie i terminowo. Właśnie dlatego jest to firma, której warto zaufać.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442