Katalog firm

AMS Car Design

Główną specjalność zlokalizowanej w Łodzi firmy AMS Car Design stanowi przyciemnianie szyb samochodowych. Oferta obejmuje ponadto ich sprzedaż i montaż. Firma dysponuje szerokim asortymentem folii samochodowych renomowanych marek. Gwarantuje wysoką jakość usług, przystępne ceny i krótkie terminy realizacji.

Przyciemnianie szyb

Firma AMS Car Design kieruje swoją ofertę do klientów z Łodzi i okolic zainteresowanych usługą przyciemniania szyb samochodowych. Dysponując wieloletnią praktyką, zapewnia fachowe doradztwo i pomoc w wyborze rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Klienci indywidualni i dealerzy samochodowi spotkają się tu z profesjonalną obsługą.
Korzystając wyłącznie z atestowanych materiałów, firma gwarantuje wysoką jakość wszystkich produktów. Asortyment obejmuje auto szyby, folie samochodowe i okienne znanych producentów. Do dyspozycji klientów są nie tylko różne modele szyb samochodowych, ale także folie w wielu odcieniach i o różnym stopniu przyciemnienia, skutecznie chroniące wnętrze samochodu przed promieniami UV.
Ofertę AMS Car Design wyróżnia krótki czas realizacji zleceń i długi okres gwarancyjny na wszystkie produkty. Sprzedaż i montaż wysokiej jakości auto szyb, folii okiennych, profesjonalne przyciemnianie szyb w Łodzi lub okolicach, cennik usług i więcej szczegółów na temat oferty znajduje się na stronie http://www.przyciemniamy.com.pl/.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423