Katalog firm

Kategorie


Sowa

Pompy ciepła, kolektory słoneczne, odkurzacze centralne, urządzenia klimatyzacyjne oraz wiele innych - Sowa zaprasza do do podjęcia współpracy. Mamy nadzieje, że nasze wieloletnie doświadczenie na rynku sprawi, że nam zaufacie i będziecie chcieli powierzyć nam swoje zlecenia na montaż najnowocześniejszych urządzeń.

Ocieplanie poddasza

W ofercie naszej firmy znajduje się projektowanie, montaż oraz serwisowanie różnorodnych instalacji. Realizujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne, klimatyzację. W zakresie naszych działań znajduje się również ocieplanie poddasza Łódź. W ocieplaniu wykorzystujemy nowoczesną metodę wdmuchiwanie wełny celulozowej przy użyciu specjalnych agregatów.
Ocieplanie poddaszy jest bezpieczne dla środowiska, wełna celulozowa w odróżnieniu do wełny szklanej nie staje się siedliskiem grzybów i pleśni, ma za to świetne właściwości akustyczne i izolacyjne. Wdmuchiwanie celulozy może dotyczyć również podłóg i ścian. Warto też dodać, że wełna celulozowa jest materiałem niemającym negatywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie domowników.
Wdmuchiwana mieszanka stanowi solidną warstwę izolacyjną, która przez długie lata będzie skutecznie spełniać swoje funkcje. Nasza firma istnieje od 11 lat i wciąż się rozwija. Docieplanie poddasza metodą wdmuchiwania celulozy jest jednym z naszych najnowszych osiągnięć.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233