Katalog firm

Lukas Metal

Lukas Metal to firma specjalizująca się w naprawach pomp przemysłowych oraz naprawach, projektowaniu i budowie maszyn. Posiada własny park maszynowy, dzięki czemu obrabia stal, tworzywa sztuczne, metale kolorowe takie jak brąz, mosiądz oraz aluminium. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Projektowanie maszyn przemysłowych

Lukas to firma skupiona na zajmowaniu się szeroko rozumianą branżą przemysłową. W zakresie jej standardowych usług znajdują się różne maszyny przemysłowe, w tym przede wszystkim pompy przemysłowe, a mówiąc konkretniej - ich serwis, budowa oraz projektowanie.
Projektowanie maszyn przemysłowych to jedna z większych specjalności zatrudnionej ekipy, na którą składa się wykwalifikowana kadra inżynierska, posiadająca nie tylko techniczne przygotowanie do pracy, ale potrafiąca też wykazać się nie lada kreatywnością, bardzo ważną przy tworzeniu projektów nowych maszyn o określonych specyfikacjach i funkcjonalnościach. Odwiedź naszą stronę internetową https://www.lukasmetal.pl/budowa-maszyn-i-urzadzen-lukas/ i dowiedz się więcej.
W oparciu o spore doświadczenie, pozyskaną wiedzę oraz wspominaną już kreatywność zadania zlecane przez klientów, polegające na projektowaniu nowych maszyn przemysłowych, są realizowane szybko, sprawnie i zawsze z dobrym efektem. Firma chętnie podejmuje się nawet bardziej skomplikowanych zleceń. Aby nawiązać z nią współpracę, wystarczy pozyskać dane kontaktowe z jej strony internetowej.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442