Katalog firm

Kategorie


Lukas Metal

Lukas Metal to firma specjalizująca się w naprawach pomp przemysłowych oraz naprawach, projektowaniu i budowie maszyn. Posiada własny park maszynowy, dzięki czemu obrabia stal, tworzywa sztuczne, metale kolorowe takie jak brąz, mosiądz oraz aluminium. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Usługi spawalnicze

Lukas Metal to firma, która zaspokaja różne oczekiwania. W ofercie można znaleźć choćby szeroko pojęte usługi spawalnicze. Zainteresowani tymi usługami mogą być pewni, że wszystko odbędzie się z troską o profesjonalizm. Warto również mieć na uwadze, że zadbanie o profesjonalizm to nie jest tylko gwarancja jakości spoiny. Klienci mogą być także pewni wytrzymałości i bezpieczeństwa konstrukcji. Pomoc związana jest z różnymi działaniami i co równie ważne, materiały łączone są przez spawanie metodami TIG, MIG/MAG, MMA.
Jeżeli potrzeba jakichś wyjaśnień, nie ma problemu, ponieważ klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc. Wszyscy dążą do tego, aby klienci byli dokładnie świadomi tego, co niosą za sobą konkretne prace. Kiedy człowiek jest świadomy, łatwiej dokonać właściwego wyboru.
Nie można też zapomnieć o tym, że usługi spawalnicze stanowią niewielką część tego, co składa się na ofertę. Jeśli chcesz poznać wszystkie propozycje, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze stroną działalności.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442