Katalog firm

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i jako psychoterapeuta zapraszam do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli czujecie, że tracicie życiową energię, nic Was nie cieszy, to być może popadacie w depresję. Warto skorzystać z pomocy doświadczonej osoby, która wie jak zdiagnozować problem oraz jak zająć się jego leczeniem.

Terapia małżeńska

Gabinet prowadzony przez Ewę Czernik położony jest w Łodzi i działa już od wielu lat, codziennie przyjmując pacjentów, zgłaszających się tam z różnego rodzaju problemami. W swojej bogatej ofercie Ewa Czernik oferuje nie tylko psychoterapię indywidualną, ale także prowadzenie terapii małżeńskiej, lub terapii dla par.
Wszystko to powoduje, że osoby zmagające się z problemami wpływającymi na jakość ich codziennego życia, mają szansę na to aby zmierzyć się ze swoimi trudnościami w atmosferze zrozumienia i cierpliwości jaką zapewnia kontakt z psychologiem i psychoterapeutą. Ewa Czernik jest specjalistą z długoletnim doświadczeniem, dzięki czemu wie jak stworzyć trwałą i solidną fundację, na której może zbudować więź zaufania pomiędzy sobą i swoimi klientami.
Zatem dla każdego, kogo interesuje terapia małżeńska Łódź to miasto warte odwiedzin. W gabinecie Ewy Czernik na pewno uzyska się pomoc i wsparcie do tego, aby poradzić sobie ze swoimi problemami, zarówno indywidualnymi, jak i tymi istniejącymi w związku.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409