Katalog firm

Lukas Metal

Lukas Metal to firma specjalizująca się w naprawach pomp przemysłowych oraz naprawach, projektowaniu i budowie maszyn. Posiada własny park maszynowy, dzięki czemu obrabia stal, tworzywa sztuczne, metale kolorowe takie jak brąz, mosiądz oraz aluminium. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Naprawa maszyn przemysłowych

Lukas Metal to polska firma sprawnie zajmująca się naprawą pomp przemysłowych, naprawą, budowaniem i projektowaniem maszyn oraz regeneracją komponentów. Godna zaufania firma Lukas wyposażona jest w zespół świetnie wyszkolonych fachowców oraz najnowocześniejszy sprzęt, który zapewnia szybką naprawę trudno dostępnych elementów oraz części maszyn.
Przy tym w usłudze naszego przedsiębiorstwa znajduje się renowacja maszyn, co pozwala przywrócić je do stanu pierwotnego, zapewniając wysokiej jakości wydajność na kolejne długie lata. Wiadomo, iż naprawa maszyn przemysłowych to zadanie wymagające specjalistycznej wiedzy technicznej, której nie brakuje naszym pracownikom. Firma Lukas Metal ceni sobie zadowolenie i satysfakcję klienta ponad wszystko, dlatego dokłada wszelkich starań by wykonywać swoją pracę jak najlepiej, stosując indywidualne podejście do każdej sprawy.
Na rynku pośród innych firm wyróżnia nas zaufanie klientów, doświadczenie w branży oraz sprawna komunikacja z klientem, będąc zawsze gotowymi do pomocy.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442