Katalog firm

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i jako psychoterapeuta zapraszam do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli czujecie, że tracicie życiową energię, nic Was nie cieszy, to być może popadacie w depresję. Warto skorzystać z pomocy doświadczonej osoby, która wie jak zdiagnozować problem oraz jak zająć się jego leczeniem.

Psychoterapia indywidualna

W obecnych czasach coraz to więcej osób decyduje się na ten odważny krok, jakim jest podjęcie decyzji o przystąpieniu do psychoterapii. Psychoterapia, zwłaszcza psychoterapia indywidualna, to idealny sposób na to, aby skupić się na problemach, które często posiada się od wczesnych lat dziecięcych. Problemy te zazwyczaj znacząco wpływają na sposób w jaki żyje się na co dzień, dlatego też ich rozwiązanie ma olbrzymi wpływ na ogólną jakość życia.
Jeżeli zatem kogoś interesuje psychoterapia indywidualna Łódź to miasto, w którym można znaleźć doskonałego specjalistę. Specjalistą tym jest Ewa Czernik, która w zawodzie psychologa i psychoterapeuty działa już od wielu lat. Jest to osoba, która lubi słuchać innych i zawsze z chęcią służy im pomocą.
Sprawia to, że bez względu na to, jak złożone są czyjeś problemy osobiste, w gabinecie prowadzonym przez Ewę Czernik na pewno znajdzie się sposób na to, aby sobie z nimi prowadzić. Psychoterapia indywidualna w tym miejscu to gwarancja sukcesu osobistego!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409