Katalog firm

Kategorie


Lukas Metal

Lukas Metal to firma specjalizująca się w naprawach pomp przemysłowych oraz naprawach, projektowaniu i budowie maszyn. Posiada własny park maszynowy, dzięki czemu obrabia stal, tworzywa sztuczne, metale kolorowe takie jak brąz, mosiądz oraz aluminium. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Modernizacja maszyn przemysłowych

Maszyny przemysłowe są produkowane tak, aby służyły przez wiele lat. Z czasem jednak pracują coraz gorzej. Wiele firm nie może pozwolić sobie na wydatki z jakimi związana jest wymiana sprzętu na nowy. Wtedy to dobrym pomysłem jest modernizacja maszyn przemysłowych, jaką wykonuje Lukas Metal.
Jest to firma z siedzibą w Łodzi, która działa jako serwis pomp i maszyn przemysłowych. Zajmuje się również produkcją części zamiennych, dzięki czemu firma ta jest w stanie poradzić sobie z naprawą niemalże każdej maszyny. Wieloletnie doświadczenie pracowników Lukas Metal sprawia, że modernizacja maszyn przemysłowych wykonywana w tej firmie zawsze przynosi świetne efekty. Usługa ta jest wyceniana bardzo rozsądnie i jest znacznie lepszym wyborem niż zakup nowej maszyny.
Lukas Metal stara się, aby klienci szybko odzyskali dostęp do sprzętu, dlatego też wszystkie zlecenia są sprawnie realizowane i kończone zgodnie z ustalonym terminem. Dlatego też korzystanie z usług tej firmy to prawdziwa przyjemność dla każdego klienta.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442