Katalog firm

Sowa

Pompy ciepła, kolektory słoneczne, odkurzacze centralne, urządzenia klimatyzacyjne oraz wiele innych - Sowa zaprasza do do podjęcia współpracy. Mamy nadzieje, że nasze wieloletnie doświadczenie na rynku sprawi, że nam zaufacie i będziecie chcieli powierzyć nam swoje zlecenia na montaż najnowocześniejszych urządzeń.

Montaż klimatyzacji

Jeżeli Twój problem to montaż klimatyzacji Łódź, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzona przez nas działalność pojawiła się na rynku 11 lat temu, tak długi okres czasu to swego rodzaju dowód na zaufanie ze strony klientów. Co do szczegółów wykonywanych usług, od początku swojej działalności mamy za sobą m.in. instalacje wentylacji i rekuperacji, instalacje ogrzewania podłogowego i grzejnikowego, kotłownie na piece każdego rodzaju oraz instalacje wodno — kanalizacyjne.
Koniecznie należy też podkreślić, że misją, jaką ma nasza firma, jest satysfakcja klienta połączona z zachowaniem wszelkich standardów wykonywanych prac. Za swoją chlubę uważamy kompleksowe oraz zaawansowane techniczne układy grzewczo-wentylacyjne, mające przełożyć się na ułatwienie obsługi przez klientów. Zapewniamy też, że podczas wykonywania obowiązków kładziemy nacisk na zachowanie oszczędności.
W razie jakichś pytań związanych z działalnością, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną (jeśli to nie wystarczy, prosimy o kontakt).

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233