Katalog firm

Lukas Metal

Lukas Metal to firma specjalizująca się w naprawach pomp przemysłowych oraz naprawach, projektowaniu i budowie maszyn. Posiada własny park maszynowy, dzięki czemu obrabia stal, tworzywa sztuczne, metale kolorowe takie jak brąz, mosiądz oraz aluminium. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Produkcja części do maszyn przemysłowych

Jeżeli interesuje Cię produkcja części do maszyn przemysłowych, dobrze zdawać sobie sprawę z tego, że możesz liczyć na wsparcie firmy Lukas Metal. Lukas Metal to firma, która gwarantuje najważniejsze, czyli połączenie wiedzy i doświadczenia. Gdyby kogoś interesowały szczegóły pracy, na pewno warto wiedzieć, że pracownicy oferują pomoc przy różnego rodzaju maszynach przemysłowych. Pracownicy tworzą zespół, którego nic nie jest w stanie zaskoczyć. Jednocześnie wszyscy mają świadomość tego, że zawsze jest coś, co można zrobić lepiej.
Wypada też odnotować, że klienci mogą być pewni pomocy nie tylko wtedy, gdy chodzi o produkcję części do maszyn przemysłowych. Wystarczy powiedzieć, że wsparcie może dotyczyć choćby obróbki skrawaniem czy budowy maszyn i urządzeń. Lukas Metal tworzą specjaliści przygotowani na różne okoliczności i są to ludzie, którzy wsłuchują się w głosy klientów.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, to znaczy, że czas zajrzeć na stronę firmy. Można znaleźć tam wszystko to, co jest istotne.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442