Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban istnieje na rynku od 2007 roku i specjalizuje się w naprawach maszyn budowlanych oraz drogowych a także w regeneracji hydrauliki siłowej. W naszej firmie pracują profesjonaliści, którzy znają się na tym co robią. Cała ofertę firmy oraz wszystkie dane kontaktowe naszego zakładu znaleźć można na stronie internetowej.

Części do maszyn Volvo

Chcesz mieć pewność, że Twoje maszyny budowlane są sprawne i nie przestaną działać w najmniej odpowiednim momencie? To skorzystaj z oferty doświadczonej firmy, która od lat zajmuje się naprawą oraz serwisem maszyn budowlanych!
Wiemy, że każda awaria maszyny budowlanej może doprowadzić do przestoju na placu budowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opóźnienie w pracy może doprowadzić do niemiłych konsekwencji. Dlatego oferujemy swoje profesjonalne usługi. Posiadamy mobilny serwis i możemy w każdej chwili przyjechać pod wskazany adres, żeby naprawić Twoją maszynę budowlaną.
W swojej ofercie mamy również oryginalne części do maszyn Volvo. Jesteśmy więc w stanie zareagować szybko w momencie, w którym naprawa maszyny będzie niemożliwa i konieczna będzie wymiana części. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Nasze usługi od lat są na najwyższym poziomie i każde zlecenie traktujemy priorytetowo.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie, to odwiedź naszą witrynę internetową. Zapraszamy również do kontaktu osobistego.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w naprawach samochodów ciężarowych wszystkich marek. Działa w branży od wielu lat. Świadczy usługi na terenie Polski i Europy Zachodniej....

AMS Car Design

Główną specjalność zlokalizowanej w Łodzi firmy AMS Car Design stanowi przyciemnianie szyb samochodowych. Oferta obejmuje ponadto ich sprzedaż i montaż. Firma dysponuje szerokim asortymentem folii sam...