Katalog firm

Zeus

Nasz zakład usług pogrzebowych wyróżnia profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług. Zeus załatwia wszelkie sprawy urzędowe i w ciągu jednego dnia wypłaca zasiłek pogrzebowy. Zajmujemy się transportem zmarłych oraz ich przygotowaniem do uroczystości pogrzebowej. Organizujemy również kremacje.

Organizacja pogrzebów

ZEUS to profesjonalny zakład pogrzebowy Katowice. Zajmiemy się dla Państwa kompleksową organizacją pochówku każdej wiary. Kilkanaście lat funkcjonowania na rynku sprawiło, że staliśmy się jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorstw pogrzebowych w okolicy. Stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług, tak aby zasłużyć na szacunek klientów.
Służymy fachowym doradztwem związanym z planowaniem uroczystości pogrzebowej. Pomagamy wybrać formę pochówku, trumnę, czy też wieńce pogrzebowe. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko i skutecznie rozwiązać każdy napotkany problem. Posiadamy szeroką flotę własnych pojazdów - nie tylko karawanów, ale również busów i autobusów transportujących żałobników.
W ramach naszych usług zajmujemy się całodobowym transportem zwłok, przygotowaniem zmarłego do pochówku, kremacją zwłok, ekshumację zwłok oraz szczątek. Ponadto załatwiamy w imieniu klienta wszystkie sprawy urzędowe oraz formalności. Wypłacamy zasiłek pogrzebowy niemal natychmiast po zgłoszeniu.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971