Katalog firm

Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorców oraz podmiotów korporacyjnych. W kancelarii możliwe jest również uzyskanie bezpłatnej porady prawnej.

Wypadki drogowe

Doświadczyłeś w ostatnim czasie wypadku na drodze i nie wiesz, w jaki sposób możesz ubiegać się o odszkodowanie? Jeżeli nie posiadasz wystarczającej wiedzy prawniczej w tym zakresie i chciałbyś zasięgnąć opinii ekspertów, to firma adwokacka Migus służy Ci pomocą.
Na rynku działamy już bardzo długo, dzięki czemu doświadczyliśmy nawet szczególnie zawiłych i skomplikowanych spraw. Wypadki drogowe są naszą prawdziwą domeną i pomogliśmy wielu klientom, którzy doświadczyli takich zdarzeń. Każdy adwokat, który pracuje w naszej kancelarii, wyróżnia się olbrzymią wiedzą w zakresie prawniczym, która jest poparta odpowiednim wykształceniem. Mamy opracowanych wiele metod działania, dzięki czemu przyjęte przez nas rozwiązania mogą okazać się zbawienne nawet w szczególnie trudnych sprawach.
Nasza pomoc umożliwiła wypłatę wielu odszkodowań za wypadki drogowe, a okazane porady pomogły tysiącom osób. Jeżeli więc zależy Ci na szybkiej, a zarazem profesjonalnej usłudze prawniczej, to nasza kancelaria powinna być świetnym wyborem.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z gł...

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...