Katalog firm

Baas Panel

Firma BAAS-PANEL cieszy się opinią eksperta w dziedzinie produkcji i wykorzystania płyt warstwowych, znajdujących zastosowanie w chłodniach, magazynach, obiektach biurowych oraz jako docieplenia budynków. BAAS-PANEL dba o wysoką jakość produktów i o zadowolenie klientów, co czyni go liderem na rynku.

Drzwi chłodnicze

Początek działalności firmy BAAS-PANEL to roku 1998. Początkowo firma produkowała tylko płyty warstwowe, które do dzisiaj stanowią jej podstawowy produkt. Jednakże z biegiem lat oferta BAAS-PANEL znacząco się poszerzyła i na chwilę obecną można tam także kupić drzwi chłodnicze.
Drzwi chłodnicze dostępne w BAAS-PANEL są wykonane z najlepszej jakości blachy stalowej. Każdy klient do wyboru ma różne rodzaje drzwi, włączając w to między innymi drzwi chłodnicze dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe, a także drzwi chłodnicze posiadające atest higieniczny PZH. W razie gdyby klient potrzebował porady, pracownicy firmy BAAS-PANEL zawsze z chęcią oferują doradztwo przy zakupach. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że zakończy zakupy w firmie będąc zadowolonym z dokonanego wyboru.
Firma dokłada starań aby świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie i zawsze dba o satysfakcję klienta. Utrzymuje swoje ceny na rozsądnym poziomie i dzięki temu pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji. Dlatego też szukając solidnych drzwi chłodniczych to tylko w BAAS-PANEL.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03


Podobne firmy

Safilin

Od lat dbamy o to, by uzyskiwać najlepszą jakość tkanin pochodzących z obróbki roślin takich jak konopie czy len. Marka Safilin jest znana w branży odzieżowej i ceniona za trwałe wyroby przygotowywane...