Katalog firm

Kategorie


Safilin

Od lat dbamy o to, by uzyskiwać najlepszą jakość tkanin pochodzących z obróbki roślin takich jak konopie czy len. Marka Safilin jest znana w branży odzieżowej i ceniona za trwałe wyroby przygotowywane na potrzeby klientów prywatnych, oraz dyskontów. Nasza przędzalnia łączy bogatą tradycję z innowacyjną myślą techniczną.

Praca

Safilin to przedsiębiorstwo, którego historia sięga 1778 r. Założone zostało we Flandrii Zachodniej, a w Polsce funkcjonuje od 1995 r. Rzemiosło w formie tradycyjnej połączone z nowoczesną technologią pozwala nam na wykonywanie najwyższej jakości naturalnej przędzy lnianej. Safilin to idealne miejsce dla osób poszukujących ciekawej oferty pracy. Dowiedz się więcej na naszej stronie http://kariera.safilin.pl/.
Gwarantujemy nie tylko przyjazną atmosferę i pracę w zespole nastawionym na rozwój, ale również stabilne zatrudnienie i różnego rodzaju dodatki (dofinansowane, pakiety socjalne itp.). Ważniejsze od umiejętności i doświadczenia są dla nas chęci do pracy i zdobywania wiedzy. Dzięki nim adaptacja i dalszy rozwój nie będą stanowić problemu. Firma posiada wieloletnią renomę, dlatego zależy nam, aby nasi pracownicy z chęcią uczestniczyli w osiąganiu kolejnych celów i założeń.
Interesuje Cię praca w Miłakowie? Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów ewentualnej współpracy. Poszukujemy pracowników do sekcji produkcyjnej, administracyjnej oraz technicznej.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700


Podobne firmy

Baas Panel

Firma BAAS-PANEL cieszy się opinią eksperta w dziedzinie produkcji i wykorzystania płyt warstwowych, znajdujących zastosowanie w chłodniach, magazynach, obiektach biurowych oraz jako docieplenia budyn...