Katalog firm

Kategorie


ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Tkaniny drukowane

Wybierz do uszycia ubrań dla swoich dzieci tkaniny drukowane, które cieszą oczy swymi kolorami. Dzieci w szczególności lubią otaczać się wieloma barwami. Ubrania dla nich uszyte z drukowanych tkanin to idealny pomysł, aby sprawić im radość. Drukowane tkaniny dedykowane są również do szycia z nich bluzek, spodni, dresów i innych ciuchów dla dorosłych. Możesz zapoznać się z ofertą naszej firmy na stronie https://adm-dzianiny.pl/tkaniny-drukowane/.
W zależności od wybranego wzoru na tkaninie można szyć wszystko i dla wszystkich. Tkaniny te spełnią również swoje zadanie jako pościel do wózka dla maluszka oraz tkaninowe piórniki, worki na kapcie itp. Chcesz sprawić niespodziankę swoim rodzicom? Zamów specjalny druk w sklepie ADM i uszyj dla mamy koszulę nocną, a tacie piżamę. Będą mieć małżeński komplet do spania z wyjątkowym wzorem wydrukowanym na tkaninie wyłącznie dla nich. Twórz w ten sposób prezenty także dla innych członków swojej rodziny i przyjaciół.
Jeśli jesteś producentem odzieży, stwórz kolekcję ubrań z własnym wzorem. W ten sposób wyróżnisz się na rynku. Dzięki możliwości zamawiania własnych wzorów na tkaninach drukowanych https://adm-dzianiny.pl/ odzież z nich uszyta przyciągnie do twojego sklepu wielu nowych klientów.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...