Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z głównych prowadzących jest adwokat Andrzej Śmigielski. Jest to profesjonalny adwokat. Zajmie się każdą Twoją sprawą.

Sprawy rozwodowe

Aby sprawy rozwodowe nie ciągnęły się latami, każdy rozwód warto jest potraktować na poważnie. Oznacza to znalezienie dobrego prawnika, który już od rozpoczęcia całej sprawy będzie czuwał nad jej każdym aspektem. Adwokat Andrzej Śmigielski od momentu uzyskania swoich kwalifikacji oferuje usługi prawne na bardzo wysokim poziomie.
W swojej kancelarii zajmuje się między innymi sprawami rozwodowymi, a także innymi sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, karnego i podatkowego. Ze względu na szybki rozwój działalności kancelarii, adwokat Andrzej Śmigielski poszerzył swoją firmę o dwie filie. Obecnie przyjmuje klientów zarówno w Łodzi, Zduńskiej Woli, jak i w Bełchatowie. Jego zespół to doświadczeni adwokaci Łódź, którzy posiadają dużo wiedzy i pasji do wykonywanego zawodu.
Dzięki temu każda sprawa jakiej się podejmują jest rozwiązywana rzetelnie i zgodnie z kodeksem etyki. Kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego to zatem doskonały wybór dla wszystkich osób, które czeka sprawa rozwodowa.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...

Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorcó...