Katalog firm

ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Dzianiny welurowe

Jako producent dzianin drukowanych oferujemy Państwu różne warianty wysokojakościowych specjalistycznych tkanin. Chcąc zaspokoić potrzeby każdego klienta, wprowadziliśmy do oferty kilka gatunków najlepiej sprzedających się dzianin. Wśród nich pojawiają się dzianiny frotte, bawełniane oraz te welurowe. Welur znów wraca do łask. Potrafimy nadać mu wysoką jakość, która z kolei pozwala tworzyć wysokojakościowe welurowe produkty.
Nasze dzianiny welurowe nie pozostawiają wiele do życzenia ani pod względem jakości, ani pod względem wyglądu, ani pod względem ceny. Oferujemy je w różnych wzorach oraz najróżniejszych kolorach, zawsze dążąc do pełnego zadowolenia klienta i spełnienia wszystkich jego potrzeb. Zapoznaj się z całą naszą ofertą na stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-welurowe/.
Wszystkie swoje tkaniny, w tym i tkaniny welurowe, sprzedajemy zarówno w małych, jak i bardzo dużych (hurtowych) ilościach. Chętnie współpracujemy z różnymi klientami. Dla nas nie ma to znaczenia, czy prowadzą Państwo dużą firmę odzieżowa i sami zajmują się produkcja odzieży, czy może szukają Państwo materiałów wyłącznie na użytek własny.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...