Katalog firm

ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Dzianiny interlock

ADM to wszechstronny producent dzianin i tkanin, któremu do tej pory udało się umieścić w swojej ofercie liczne ilości różnych odmian materiałów występujących w różnych dodatkowych wersjach kolorystycznych i wzorniczych. Jedną z wielu propozycji od ADM jest dzianina interlock. Zapoznaj się z naszymi produktami na stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-interlock/.
Zaglądając do sklepu firmowego, można natknąć się na szeroki wachlarz materiałów tego gatunku. Każdy z nich to często zupełnie inny kolor, inny wzór i inna struktura. Unikalność zapewniana przez specyficzne atrybuty dzianin pozwala markom prawdziwie się wyróżnić i tworzyć takie ubrania, pościel czy akcesoria, które na rynku nie były jeszcze spotykane.
Dzianiny interlock mogą mieć klasyczne stonowane kolory, przypominające kolory ziemi, jak i wystąpić w barwie energetycznej czy wręcz neonowej, która będzie widoczna już z daleka. Producent ADM dba o zróżnicowane gusta wszystkich klientów. Rozwiązania dostarczane są w ilościach hurtowych, lecz także i detalicznych. Współpraca zawsze organizowana jest w taki sposób, by klient mógł na niej tylko zyskać i zawsze był z niej zadowolony.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...