Katalog firm

Baas Panel

Firma BAAS-PANEL cieszy się opinią eksperta w dziedzinie produkcji i wykorzystania płyt warstwowych, znajdujących zastosowanie w chłodniach, magazynach, obiektach biurowych oraz jako docieplenia budynków. BAAS-PANEL dba o wysoką jakość produktów i o zadowolenie klientów, co czyni go liderem na rynku.

Płyty warstwowe

Przedsiębiorstwo Baas - Panel działa na rynku polskim od 1998 roku. Swoją główną siedzibę posiada w miejscowości Zarzecze, znajdującej się nieopodal Stalowej Woli. Zasadniczą dziedzinę działalności firmy jest wszystko to do czego można wykorzystać taki produkt jak płyta warstwowa.
Artykuł tego rodzaju ma szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, także przemysłu spożywczego. Wykorzystuje się je w konstruowaniu takich budynków jak hale produkcyjne czy sportowe, budynki administracyjne czy też osobistego użytku typu garaż czy warsztat. Zalety płyt warstwowych to ich wytrzymałość oraz dość prosty sposób montażu. Baas - Panel oferuje trzy rodzaje płyt, w zależności od rodzaju rdzenia - a więc styropianowe, poliuretanowe oraz wykonane z wełny mineralnej - każdy z tych typów nadaje się do innych rodzajów budynków.
Ponadto w swojej ofercie firma posiada szeroką gamę drzwi chłodniowych, najczęściej opartych na technologii automatycznego przesuwania, wraz z artykułami pomocnymi do przeprowadzenia szybkiej instalacji.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03


Podobne firmy

Safilin

Od lat dbamy o to, by uzyskiwać najlepszą jakość tkanin pochodzących z obróbki roślin takich jak konopie czy len. Marka Safilin jest znana w branży odzieżowej i ceniona za trwałe wyroby przygotowywane...