Katalog firm

Kategorie


Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z głównych prowadzących jest adwokat Andrzej Śmigielski. Jest to profesjonalny adwokat. Zajmie się każdą Twoją sprawą.

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne jest skomplikowaną dziedziną, nie tylko ze względu na przepisy, ale także na emocjonalny kontekst w każdej sprawie. Jednakże w rękach dobrego adwokat Łódź sprawy rodzinne, każda sprawa może być poprowadzona w sposób kompetentny i rzetelny.
Adwokat Andrzej Śmigielski to z całą pewnością ktoś, komu sprawy rodzinne są doskonale znane. Prawo rodzinne to jedna z wielu dziedzin w której specjalizuje się kancelaria tego adwokata. Świetne opinie od byłych klientów są dowodem na wysoki standard świadczonych tam usług. Pierwsza kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego została założona w 2011 roku, a obecnie działalność tego prawnika rozkłada się na trzy różne filie w trzech miastach.
W każdej filii prowadzone są sprawy rodzinne, a także sprawy z zakresu prawa gospodarczego, prawa karnego i wielu innych dziedzin. W ten sposób wszyscy klienci mają zapewnione kompleksowe usługi prawne na wysokim poziomie. Kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego to zatem świetny wybór dla każdej osoby, która potrzebuje dobrego prawnika.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...

Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorcó...