Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w naprawach samochodów ciężarowych wszystkich marek. Działa w branży od wielu lat. Świadczy usługi na terenie Polski i Europy Zachodniej. Prowadząc serwis mobilny, zapewnia szybki dojazd na miejsce awarii i profesjonalną naprawę pojazdu w przystępnej cenie.

Mobilny serwis TIR

Podróżujesz po Europie samochodem ciężarowym? Często odwiedzasz Niemcy, Belgię bądź Holandię? W takim razie oferujemy Tobie mobilny serwis TIR, który działa całodobowo. Całą ofertę możesz sprawdzić na stronie https://www.naprawatir24.pl/.
Nasze auta serwisowe są ulokowane w takich miejscach, żeby zawsze móc jak najszybciej dotrzeć do klienta. Oferujemy profesjonalną oraz szybką naprawę praktycznie każdego samochodu ciężarowego. W naszym zespole pracują nie tylko doświadczeni mechanicy, ale również pasjonaci, którzy znają się na swojej pracy.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy wstanie ustalić przyczynę awarii nawet przez telefon. Dzięki krótkiemu wywiadowi możemy odpowiednio przygotować i szybciej naprawić usterkę. Wiemy, że awaria tira może być przyczyną utraty pieniędzy, więc zależy nam na tym, żebyś szybko i bezpiecznie wyruszył w dalszą trasę oraz dowiózł towar na czas.
Na nasz mobilny serwis możesz liczyć w każdej sytuacji. Zajmiemy się każdym samochodem ciężarowym, który potrzebuje pomocy poza granicami naszego kraju. Sprawdź nas i przekonaj się sam!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

VolvoPRO

Niezależny serwis VolvoPro zapewnia profesjonalną obsługę i naprawę aut marki Volvo. Dewiza firmy opiera się na zaufaniu i jakości. Serwis stawia na długotrwałe relacje z klientami, dlatego dba o to,...

Durban

Firma Durban istnieje na rynku od 2007 roku i specjalizuje się w naprawach maszyn budowlanych oraz drogowych a także w regeneracji hydrauliki siłowej. W naszej firmie pracują profesjonaliści, którzy z...

AMS Car Design

Główną specjalność zlokalizowanej w Łodzi firmy AMS Car Design stanowi przyciemnianie szyb samochodowych. Oferta obejmuje ponadto ich sprzedaż i montaż. Firma dysponuje szerokim asortymentem folii sam...