Katalog firm

Zeus

Nasz zakład usług pogrzebowych wyróżnia profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług. Zeus załatwia wszelkie sprawy urzędowe i w ciągu jednego dnia wypłaca zasiłek pogrzebowy. Zajmujemy się transportem zmarłych oraz ich przygotowaniem do uroczystości pogrzebowej. Organizujemy również kremacje.

Kremacje zwłok

AARON&ZEUS to wieloletni zakład pogrzebowy, który oferuje kompleksową organizację pochówku każdej wiary. Posiadamy szeroki zakres kompetencji, a także niezbędne doświadczenie. Doskonale rozumiemy ból i żal związany z utratą bliskiej osoby. Staramy się zagwarantować kompleksowe wsparcie w ciężkich chwilach.
Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności. Bierzemy na swoje barki cały trud związany z szybką organizacją uroczystości pogrzebowej. Gwarantujemy olbrzymi szacunek do zmarłych i żałobników. Przygotowana przez nas uroczystość przebiega w godnej atmosferze. Podczas naszej pracy przestrzegamy rygorystycznych norm i przepisów. Zapewniamy całodobowy transport zwłok np. z domu do prosektorium. Proponowana przez nas kremacja zwłok Katowice przebiega zgodnie z ustalonym porządkiem. Umożliwiamy pożegnanie się najbliższych ze zmarłym przy udziale księdza.
Po ceremonii przeprowadzamy spalanie zwłok, a następnie odbieramy prochy w urnie. W dzień pogrzebu nasi pracownicy przywożą urnę pod wskazane miejsce. Po nabożeństwie urna przewożona jest na cmentarz i pochowana w grobowcu.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971