Katalog firm

ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Dzianina single jersey

Chciałbyś nabyć solidną i wytrzymała dzianinę, ale nie potrafisz zdecydować się na żadną z ofert? Dzięki pomocy naszego sklepu możesz kupić tanie, a zarazem eleganckie dzianiny, które skradły serca tysięcy Polaków. Jeżeli cenisz sobie jakość połączoną z okazyjną ceną, to dzianina single jersey Łódź jest idealnym wyborem dla Ciebie.
Dzianina ta od wielu lat cieszy się olbrzymią popularnością i wielu klientów wypowiadało się pochlebnie na jej temat. Dzianina single jersey charakteryzuje się tym, że jest niezwykle cienka, dzięki czemu posiada niezwykle wszechstronne zastosowanie.
Spektrum jej zalet jest niezwykle szerokie, a jej długa lista zalet sprawia, że jest uznawana za jedną z najlepszych dzianin na rynku. Oprócz świetnego wykonania charakteryzuje się ona również wytrzymałością na zniszczenia i czynniki zewnętrzne. Jeżeli będzie ona użytkowana w prawidłowy sposób, to będzie mogła cieszyć swojego posiadacza przez długie lata, albowiem jest wykonana z materiałów, które pochodzą z najwyższej półki.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...