Katalog firm

AMS Car Design

Główną specjalność zlokalizowanej w Łodzi firmy AMS Car Design stanowi przyciemnianie szyb samochodowych. Oferta obejmuje ponadto ich sprzedaż i montaż. Firma dysponuje szerokim asortymentem folii samochodowych renomowanych marek. Gwarantuje wysoką jakość usług, przystępne ceny i krótkie terminy realizacji.

Auto szyby

Strona przyciemniamy.com.pl to witryna firmy AMS Car Design z Łodzi, zajmującej się profesjonalnym oklejaniem szyb samochodowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim przyciemnianiem oraz montażem szyb samochodowych. Wieloletnie działanie formy na rynku zapewni doświadczenie i profesjonalizm wykonywanych usług.
W ofercie dostępny jest również zakup szyb samochodowych renomowanych marek. Firma posiada również wieloletnie doświadczanie w oklejaniu szyb budynków. Strona pozwala zapoznać się z prowadzonymi usługami oraz aktualnym cennikiem. Folie samochodowe montowane przez AMS Car Design posiadają wiele niezaprzeczalnych zalet. Przede wszystkim zatrzymują 90% promieniowania UV, a tym samym chronią wnętrze samochodu przed wyblaknięciem.
Skutecznie poprawiają działanie klimatyzacji poprzez zatrzymanie chłodu nawet w najgorętsze dni. Redukują również odblask i zmniejszają zmęczenie oczu, zwiększając bezpieczeństwo jazdy. Doświadczenie i rzetelność sprawia, że firma od wielu lat jest jednym z liderów w swojej branży. Jeśli interesują Cię auto szyby Łódź wraz z ofertą wymiany, to z pewnością powinieneś skontaktować się z naszą firmą.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w naprawach samochodów ciężarowych wszystkich marek. Działa w branży od wielu lat. Świadczy usługi na terenie Polski i Europy Zachodniej....

Durban

Firma Durban istnieje na rynku od 2007 roku i specjalizuje się w naprawach maszyn budowlanych oraz drogowych a także w regeneracji hydrauliki siłowej. W naszej firmie pracują profesjonaliści, którzy z...