Katalog firm

Kategorie


ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Dzianiny bawełniane

ADM jest producentem różnych tkanin, w tym i dzianin bawełnianych. Każdy gatunek bawełny dostarczany przez tego producenta potrafi odznaczyć się maksymalnie wysoka jakością. Firma nigdy nie dopuszcza możliwości przesłania do klienta czegoś, z czego nie będzie całkowicie zadowolona. Dbałość o stale wysoką jakość i jak najlepszą realizację każdego pojedynczego zamówienia przyczyniły się do wyraźnego rozpowszechnienia się marki na polskim rynku.
ADM jak nikt zna się na materiałach i wie, jak je tworzyć, by były one ładne, użytkowe, wielofunkcyjne, ale też i wytrzymałe. Nowoczesne dzianiny bawełniane Łódź spełniają zróżnicowane wymagania i odpowiadają potrzebom klientów indywidualnych oraz całych firm, skupionych np. na produkcji piżam, pościeli albo po prostu różnych ubrań.
Dzianiny bawełniane zapewniane przez ADM maja zróżnicowane struktury i kolory, a do tego występują w bogatym i urozmaiconym wzornictwie. Firma zawsze potrafi zaproponować klientowi coś nowego i świeżego, by w ten sposób móc go zaskoczyć.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...