Katalog firm

Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorców oraz podmiotów korporacyjnych. W kancelarii możliwe jest również uzyskanie bezpłatnej porady prawnej.

Obsługa prawna firm

Kancelaria adwokacka założona przez adwokata Macieja Migusa ma swoje oddziały w Zgierzu oraz Łodzi. Na co dzień zatrudniani przez nią prawnicy zajmują się obsługa osób fizycznych, ale też i osób prawnych. Usługi są więc kierowane i do klientów indywidualnych, i do przedsiębiorstw. W tym drugim przypadku przeważnie przyjmują one formę profesjonalnej obsługi prawnej firmy.
Obsługa prawna zapewniana przez kancelarię Macieja Migusa polega na udzielaniu stałego i profesjonalnego wsparcia na różnych etapach prowadzenia, rozwijania, zakładania, ale też i zamykania działalności. Doradztwo doświadczonych specjalistów ułatwia kierowanie każdym podmiotem gospodarczym, niezależnie od nadanej mu formy prawnej czy jego wielkości.
Obsługa prawna firm przydaje się zarówno niewielkim jednoosobowym działalnościom gospodarczym, jak i bardzo dużym przedsiębiorstwom czy wręcz całym korporacjom. Profesjonalna pomoc jest szczególnie ważna dla początkujących i młodych biznesmenów. To oni zdecydowanie powinni zgłosić się do kancelarii, by efektywniej kierować swoimi biznesami.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z gł...