Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów gospodarczych mamy doskonale przygotowaną ofertę. Na nasze profesjonalne usługi zawsze możecie liczyć.

Pomoc prawna

Adwokat to człowiek, który zawsze powinien stać po stronie swoich klientów. To osoba, która zawsze dąży do tego, aby uzyskać jak najkorzystniejszy wyrok sądu. Dobro klienta jest dla niego najważniejsze. Jeżeli taki właśnie prawnik jest Wam potrzebny, to adwokat Łódź Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski zapraszają do skorzystania ze swoich usług.
Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi, w miejscu, które jest w łatwy sposób dostępne dla wszystkich klientów. Jeżeli macie do nas sprawę lub chcecie, abyśmy wnikliwie zapoznali się z dokumentami, to koniecznie umówcie się do nas na wizytę. Zajmujemy się prawem cywilnym, spadkowym, gospodarczym i handlowym, jak również wspieramy naszych klientów, którzy dążą do tego, aby wywalczyć dla siebie odszkodowanie za poniesione straty.
Nasza kancelaria oferuje również wsparcie, jeżeli chodzi o prawo rodzinne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, karne, karno - skarbowe i prawo transportowe. Doskonale znamy się na przepisach prawa, dlatego warto nam zaufać.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorcó...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z gł...