Katalog firm

Kategorie


Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorców oraz podmiotów korporacyjnych. W kancelarii możliwe jest również uzyskanie bezpłatnej porady prawnej.

Alimenty

Jesteśmy kancelarią prawną, która działa na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się prawem karnym, prawem rodzinnym i prawem cywilnym, jak również i odszkodowaniami. Zapewniamy skuteczną pomoc w różnych sprawach, opartą na szczegółowej analizie każdej jednej sprawy oraz naszym wieloletnim doświadczeniu, dzięki któremu wiemy, co dokładnie może pomoc naszym klientom. Dowiedz się więcej na stronie https://adwokat-migus.pl/uslugi/prawo-rodzinne/alimenty-na-dziecko.
Jedną z naszych specjalności są alimenty. Pomożemy w wyborze albo przygotowaniu najbardziej optymalnego rozwiązania pod kątem ubiegania się o alimenty, jak i spraw związanych z ubieganiem się o ich podwyższenie bądź obniżenie.
Na tym jednak nasze usługi związane z alimentami wcale się nie kończą. Zapewniamy również pomoc w związku z ubieganiem się o likwidację obowiązku alimentacyjnego oraz pomagamy wszcząć postępowanie egzekucyjne w odniesieniu do zaległych alimentów. Adwokat Maciej Migus, będący właścicielem i założycielem kancelarii, potrafi szybko wytłumaczyć klientowi różne niejasności. Zawsze działa tak, by przechylić szalę na korzyść klienta.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z gł...

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...