Katalog firm

Kategorie


Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorców oraz podmiotów korporacyjnych. W kancelarii możliwe jest również uzyskanie bezpłatnej porady prawnej.

Prawo pracy

Zarówno problemy z pracodawcą, jak i problemy z pracownikiem mogą skończyć się w sądzie. W takich przypadkach okazuje się, że niemożliwe jest zakończenie danej sprawy bez pomocy adwokata. Szukając osoby, która ma wieloletnie doświadczenie w prawie pracy na pewno warto zwrócić uwagę na adwokata Macieja Migusa.
Prowadzi on swoją kancelarię adwokacką w Łodzi, ale obsługuje także osoby z Brzeziny, Zgierza bądź Pabianic. Kancelaria adwokacka Migus oferuje bardzo szeroki zakres usług prawnych. Wiadomo, że adwokat prawo pracy Łódź jest tylko jedną z wielu dziedzin w jakiej specjalizują się adwokaci zatrudnieni w tej kancelarii.
Oprócz tego przyjmują oni sprawy z prawa karnego, prawa rodzinnego, a także zajmują się obsługą prawną firm. Tym co wyróżnia ten kancelarię na tle jej licznej konkurencji jest podejście do klienta, które zawsze charakteryzuje się profesjonalizmem i empatią. Dzięki temu adwokat Maciej Migus cieszy się świetną opinią wśród osób, którzy mieli okazję skorzystać jego pomocy na przestrzeni ostatnich lat.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z gł...

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...