Katalog firm

Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorców oraz podmiotów korporacyjnych. W kancelarii możliwe jest również uzyskanie bezpłatnej porady prawnej.

Podział majątku

Nie każdy rozwód przebiega szybko i bez problemów. Jeśli w grę wchodzi podział majątku, nieodzowna okazać się może pomóc adwokata. Kancelaria Adwokacka Maciej Migus poleca się w trudnych postępowaniach. O naszym dużym doświadczeniu oraz sukcesach świadczy otrzymana przez naszą kancelarię nagroda Orła Prawa 2021.
Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy. Klient i jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze, każdego więc traktujemy wyjątkowo i proponujemy adekwatne do jego sytuacji działanie. W niektórych sytuacjach oferujemy również dojazd do klienta. Dla każdego, komu trudno podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego adwokata, istnieje możliwość umówienia się na darmową poradę prawną. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://adwokat-migus.pl/podzial-majatku.
Po więcej szczegółów odsyłamy na nasza stronę internetową, gdzie można dokładnie zapoznać się z zakresem świadczonych przez nas usług. Profesjonalizm i doświadczenie adwokata Macieja Migusa pomogły już niejednej osobie wyjść z trudnej sytuacji. Zagwarantuj sobie satysfakcjonujący podział majątku, korzystając z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z gł...