Katalog firm

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa zrealizować Twój indywidualny projekt tkaniny poprzez naniesienie wybranego przez Ciebie motywu na wybraną tkaninę.

Hurtownia tkanin

Szukasz idealnego materiału na swój kolejny projekt? Nie szukaj dalej niż Vinex Fashion, najlepsza hurtownia tkanin ze Rzgowa! Oferujemy szeroki wybór tkanin do wyboru - tkaniny płaszczowe, tkaniny sukienkowe, tkaniny garniturowe, tkaniny dresowe, bluzki i inne - dzięki czemu możesz stworzyć niepowtarzalny wygląd. Odwiedź naszą stronę https://vinex-fashion.pl/ i zapoznaj się z całą kolekcją.
Ponadto dzięki naszym modnym nadrukom na tkaninach z pewnością zwrócisz na siebie uwagę, gdziekolwiek się pojawisz. Jakość i obsługa są naszymi priorytetami w Vinex Fashion, zapewniając pierwszorzędne tkaniny wraz z uważną obsługą klienta. Nie czekaj więc dłużej; kup już dziś wszystkie swoje modowe potrzeby i zacznij tworzyć coś wyjątkowego!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829


Podobne firmy

ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na p...