Katalog firm

Orthovision

Centrum stomatologiczno-ortodontyczne OrthoVision znajduje się w Warszawie. Zapewnia profesjonalną opiekę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Na ofertę składają się kompleksowe usługi z zakresu ortodoncji, stomatologii, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście i miłą atmosferę.

Chirurgia stomatologiczna

Wielu z nas w obecnym czasie spotyka się z różnego typu chorobami zębów. Stany zapalne czy ubytki to najczęściej zgłaszane problemy przez naszych pacjentów. Dzięki kompleksowej opiece w gabinecie Orthovision możemy uratować każdy ząb.
Wszystkie zabiegi mające prowadzić do efektywniejszego leczenia i końcowego zadowolenia klienta oferuje chirurgia stomatologiczna Warszawa Żoliborz. Wśród takich usług znajdziemy między innymi ekstrakcje zębów (na przykład zębów mądrości), przygotowanie do leczenia implantologicznego czy zabiegi mirkochirurgiczne. Przed wykonaniem każdego zabiegu pacjent odbywa konsultacje z chirurgiem, który w przystępny sposób wyjaśni na czym dana operacja będzie polegać i jaki uzyskamy efekt. Leczenie chirurgiczne zębów to w większości przypadków krótkie zabiegi, dzięki którym wiele problemów jest usuwanych.
Piękny uśmiech uzyskany w Orthovision to najlepsza wizytówka stomatologów pracujących w tym gabinecie. Każdy zabieg jest zaplanowany z odpowiednim wyprzedzeniem, w dogodnym dla pacjenta terminie i przyjemnej, bezstresowej atmosferze.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364