Katalog firm

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa zrealizować Twój indywidualny projekt tkaniny poprzez naniesienie wybranego przez Ciebie motywu na wybraną tkaninę.

Tkaniny na płaszcze

Jeśli szukasz wyrazistych elementów, o których wiesz, że nigdy nie wyjdą z mody, nie szukaj dalej niż Vinex Fashion.
Dzięki naszemu wyborowi luksusowych tkanin na płaszcze możesz być pewna, że znajdziesz coś na każdą okazję. Od ponadczasowych strojów wieczorowych z wdziękiem wykonanych przez naszych najlepszych projektantów tkanin po oddychające opcje do codziennego użytku - mamy wszystko. Oczywiście mamy też w ofercie najnowsze nadruki - idealny sposób na odświeżenie garderoby w mgnieniu oka. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://vinex-fashion.pl/tkaniny-plaszczowe/.
Niezależnie od tego, która tkanina najlepiej pasuje do Twojego stylu i budżetu, wiedz, że zawsze będzie pięknie wykonana z wysokiej jakości materiału. Bez względu na wszystko, możesz mieć pewność, że tkaniny z Vinex Fashions zawsze przyciągną uwagę. Na co więc czekasz? Odwiedź nas już dziś i przekonaj się, dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem, jeśli chodzi o tkaniny na płaszcze.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829


Podobne firmy

ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na p...