Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z głównych prowadzących jest adwokat Andrzej Śmigielski. Jest to profesjonalny adwokat. Zajmie się każdą Twoją sprawą.

Sprawy spadkowe

Walka o spadek często prowadzi do nieprzyjemnych sytuacji, które utrudniają przebieg tego typu spraw prawnych. Jednakże w rękach dobrego adwokata nawet najtrudniejsze sprawy spadkowe mogą być rozwiązane szybko i uczciwie. Takiego adwokata można spotkać w kancelarii Andrzeja Śmigielskiego.
Kancelaria ta ma trzy placówki, położone w różnych miastach polskich. Wszystkie obsługują zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Poza sprawami spadkowymi, zajmują się także prawem karnym, prawem podatkowym, prawem gospodarczym i wieloma innymi dziedzinami prawnymi. Dla każdej sprawy poświęcają dokładnie tyle czasu ile wymaga jej rzetelne prowadzenie. Wszystkie terminy są utrzymywane, a świadczona pomoc precyzyjnie wyceniona. Dzięki temu klient może mieć pełne zaufanie do swojego adwokata i wiedzieć, że jego sprawa jest w dobrych rękach.
Dlatego też gdy chodzi o spadek to na pewno warto jest zainteresować się pomocą prawną świadczoną w tej kancelarii. Adwokat Andrzej Śmigielski to osoba, której warto zaufać.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorcó...

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...