Katalog firm

Jawo

Jeśli szukasz szybkiego i zdrowego posiłku, to warto wypróbować nasze mrożone dania gotowe. Posiadamy szeroki wybór pierogów, knedli i innych dań, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Dla dystrybutorów oferujemy przystępne ceny i atrakcyjne warunki współpracy.

Dania gotowe

Marka Jawo to niezaprzeczalnie synonim żywności spełniającej najwyższe standardy. Przedsiębiorstwo zdobyło przez lata nie tylko krajowy rynek, ale także podbiło szereg rynków zagranicznych. To za sprawą szerokiej i smacznej oferty, w której znaleźć można : pierogi, uszka, kluski różnego rodzaju oraz dania gotowe.
Zatem proponujemy Państwu nasz produkt flagowy, czyli pierogi w wielu wersjach smakowych. Mamy więc pierogi wytrawne:ze szpinakiem, ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz staropolskie - z kaszą i grzybami oraz pierogi "na słodko" : z serem, z serem i truskawkami, z jagodami, z serem i jagodami, z wiśniami. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się nasze uszka w kilku rodzajach: z pieczarkami, z kapustą i grzybami, z mięsem, z grzybami. Nasi Klienci cenią sobie również dania gotowe, które wystarczy tylko podgrzać i można cieszyć się gotowym posiłkiem. To naleśniki w różnych wersjach smakowych, krokiety z mięsem, z kapustą i grzybami, kluski na parze, placki ziemniaczane.
Staramy się dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości, dlatego produkujemy je wyłącznie z najlepszych składników. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę z każdym Klientem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28