Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida w Opolu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tradycyjną kuchnią staropolską, jaką oferuje sieć restauracji Karczma Bida. Oferujemy wyśmienite dania w przystępnych cenach. Dla osób zainteresowanych, istnieje możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju uroczystości.

Kuchnia staropolska

Karczma Bida mieści się w na obrzeżach Opola, niedaleko zjazdu z autostrady A4. To idealne miejsce na odpoczynek w trakcie długiej trasy samochodowej, jak i wymarzone miejsce na przyjemny obiad w rodzinnym gronie. Restauracja urządzona została w wyjątkowym, góralskim stylu.
Całość przypomina piękną, wielką drewnianą chatę. Wnętrza sprawiają, że panuje tam niesamowicie przyjazna i kameralna atmosfera. Znakiem rozpoznawczym Bidy jest oczywiście jedzenie, które zawsze przygotowywane jest z najświeższych składników. W karcie menu dominują dania tradycyjnej kuchni polskiej, ale wielbiciele lekkich dań znajdą również coś dla siebie. Serwowane porcje są bardzo obfite, zdołają zaspokoić nawet największy głód. Restauracja Opole - Karczma Bida zaprasza swoich gości przez okrągłą dobę.
To także idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych - urodzin, chrztów, rocznic. Cyklicznie organizowane są wieczory tematyczne z muzyką na żywo. To świetnie miejsce aby miło spędzić czas i dobrze zjeść.

Kontakt

Ulica: Wrocławska 355

Kod: 45-900

Miejscowość: Opole

http://www.karczmabida.com/

E-mail: wrzoski@karczmabida.com

Tel.: 666-305-406


Podobne firmy

Malaga

Malaga Country Club serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które chcą urządzić imprezę okolicznościową w dobrym miejscu. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w urządzaniu tego typu imprez, dlatego warto n...