Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w naprawach samochodów ciężarowych wszystkich marek. Działa w branży od wielu lat. Świadczy usługi na terenie Polski i Europy Zachodniej. Prowadząc serwis mobilny, zapewnia szybki dojazd na miejsce awarii i profesjonalną naprawę pojazdu w przystępnej cenie.

Warsztat samochodów ciężarowych

NaprawaTir24.pl to firma zajmująca się naprawą TIRów. Co ważne, firma oferuje mobilny warsztat samochodów ciężarowych z profesjonalnym zapleczem całego niezbędnego sprzętu. Dzięki wielu latom doświadczenia, a także wysokim - i stale podnoszonym - kwalifikacjom pracowników NaprawaTir24.pl może zaoferować najwyższą jakość oferowanych usług. Jednocześnie firma szczyci się bardzo konkurencyjnymi stawkami - ich ceny są nawet 50% niższe niż u zachodnich wykonawców.
Mobilny warsztat samochodów ciężarowych to dostępny 24h/dobę przez 365 dni w roku serwis obejmujący swoim zasięgiem całą Europę Zachodnią - najczęściej Niemcy, Francję i Belgię.
Firma NaprawaTir24.pl bez najmniejszego problemu poradzi sobie z naprawą samochodów ciężarowych najczęściej wybieranych przez przewoźników producentów takich jak MAN, DAF, VOLVO, MERCEDES, IVECO. Mobilny serwis oferuje także warsztat naczep do TIRów.
Błyskawiczny czas obsługi pozwoli klientom mobilnego warsztatu na sprawną naprawę i maksymalne możliwe skrócenie czasu potrzebnego na powrót na trasę.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Główną specjalność zlokalizowanej w Łodzi firmy AMS Car Design stanowi przyciemnianie szyb samochodowych. Oferta obejmuje ponadto ich sprzedaż i montaż. Firma dysponuje szerokim asortymentem folii sam...

VolvoPRO

Niezależny serwis VolvoPro zapewnia profesjonalną obsługę i naprawę aut marki Volvo. Dewiza firmy opiera się na zaufaniu i jakości. Serwis stawia na długotrwałe relacje z klientami, dlatego dba o to,...

Durban

Firma Durban istnieje na rynku od 2007 roku i specjalizuje się w naprawach maszyn budowlanych oraz drogowych a także w regeneracji hydrauliki siłowej. W naszej firmie pracują profesjonaliści, którzy z...