Katalog firm

ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Bawełna drukowana

Zależy Ci na zakupie bardzo dobrej i sprawdzonej bawełny drukowanej? Jeżeli tak, to nasza oferta jest skrojona perfekcyjnie pod Twoje wymagania. Pragniemy bowiem zaoferować najwyższej jakości bawełnę drukowaną, która została doceniona przez setki klientów. Nasza bawełna drukowana Łódź wyróżnia się nie tylko świetnym wykonaniem, które zapewnia jej długą żywotność, ale również pięknym wzornictwem.
Dzięki temu materiał ten idealnie sprawdzi się w szyciu odzieży. Co więcej, będzie on odpowiedni dla alergików oraz osób ze szczególnie wrażliwą skórą, albowiem bawełna drukowana jest bardzo delikatna i nie wywołuje alergii. Ponadto jest ona niezwykle miękka oraz miła w dotyku, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w garderobie najmłodszych.
Jeżeli chcesz zakupić dobrą bawełnę drukowaną, która jest w pełni bezpieczna, a zarazem tania, to nie mogłeś trafić lepiej. W naszym sklepie dostaniesz bowiem produkty z najwyższej półki, które łączą w sobie najwyższą jakość z troską o kondycję portfeli naszych klientów.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...