Katalog firm

ADM

Firma ADM zajmuje się produkcją wielu typów dzianin drukowanych. Stworzone przez nią produkty wyróżniają się zarówno bardzo wysoką jakością, jak i wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Producent umożliwia zakup tkanin przez klientów indywidualnych, a także przez hurtownie.

Dzianina frotte strzyżona

Naszą dzianinę frotte strzyżona Łódź możesz wykorzystać do wyprodukowania bezpiecznych dla ciała ręczników, szlafroków, płaszczy kąpielowych oraz bielizny.
Zachęcamy do zastosowania jej przy produkcji artykułów dla niemowlaków i młodszych dzieci z uwagi na wyjątkowe własności materiału, czyli jego niepodatność na działanie bakterii i grzybów oraz zdolność do hamowania wszelkiej aktywności tych drobnoustrojów. Ponadto dajemy gwarancję co do świetnej wytrzymałości i trwałości materiału. Jego użytkowość zostaje wzmocniona za sprawa tego, że bardzo łatwo można go utrzymać w stanie czystości.
Dzianina frotte strzyżona znana jest ze swojej delikatności, lekko błyszczącego wykończenia oraz ogólnie rzecz biorąc eleganckiego wizerunku. Zachęcamy do przygotowywania z niej wszelkiej odzieży i wyrobów dziecięcych oraz niemowlęcych. W przypadku gdy klient chce się skupić na odzieży dla dorosłych lub młodzieży, zwykle zalecamy mu sięgnięcie po inne nasze produkty. Z całą ofertą naszych tkanin i dzianin można zapoznać się bezpośrednio na naszej stronie internetowej, na która wszystkich serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Masz własny projekt wymarzonego i upragnionego wzoru na wymarzoną kreację, ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego materiału? Hurtownia Vinex wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jest gotowa z...