Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów gospodarczych mamy doskonale przygotowaną ofertę. Na nasze profesjonalne usługi zawsze możecie liczyć.

Sprawy spadkowe

Kancelaria adwokacka zaprasza wszystkich poszukujących dobrych i skutecznych prawników. Działamy w różnych sprawach. Jedną z naszych specjalizacji jest pomoc prawna w postępowaniach spadkowych.
Zajmujemy się sprawami spadkowymi, gdzie adwokat spadek Łódź jest dzielony na podstawie testamentu, który pozostawił zmarły, jak i sprawach gdzie spadkobiercy dziedziczą na mocy ustawy. Wiemy doskonale, że spadek nie zawsze jest czymś, co warto przyjmować. Jeśli zmarły pozostawił po sobie wiele długów, mogą one przejść na spadkobierców. W takich sytuacjach pomagamy odrzucić spadek zarówno w imieniu Państwa jak i Państwa dzieci. Działamy zgodnie z tym czego od nas Państwo oczekujecie. Aktywnie uczestniczymy w sprawach o dział spadku, starając się doprowadzić do ich zakończenia na mocy porozumienia między spadkobiercami.
Jeśli nie ma takiej możliwości, profesjonalnie i na podstawie odpowiednich argumentów staramy się przekonać sąd do Państwa racji, przedstawiając sądowi sensowne propozycje podziału spadku. Działamy szybko i konkretnie. Warto z nami współpracować.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z gł...

Adwokat Migus

Adwokat Maciej Migus prowadzi swą praktykę adwokacką w Łodzi i Zgierzu. Jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, administracyjnym oraz karnym. Prowadzi też obsługę przedsiębiorcó...