Katalog firm

Kategorie


Safilin

Od lat dbamy o to, by uzyskiwać najlepszą jakość tkanin pochodzących z obróbki roślin takich jak konopie czy len. Marka Safilin jest znana w branży odzieżowej i ceniona za trwałe wyroby przygotowywane na potrzeby klientów prywatnych, oraz dyskontów. Nasza przędzalnia łączy bogatą tradycję z innowacyjną myślą techniczną.

Przędze lniane

Przędzenie lnu oraz konopii to tematy, które Cię interesują? Jeżeli dotychczas nie potrafiłeś znaleźć firmy, która zajmuje się tą dziedziną, to wyciągamy pomocną dłoń w Twoim kierunku. Działamy na rynku już od wielu lat, podczas których dostarczyliśmy olbrzymie ilości lnu oraz konopii, które cieszą się sporą popularnością w naszym społeczeństwie.
Firma Safilin ze Szczytna posiada odpowiednie specjalizacje w tej branży, a wykonywane przez nas prace zawsze stoją na profesjonalnym poziomie. W naszej firmie pracują sami specjaliści, którzy są przeszkoleni i posiadają odpowiednią wiedzę, która umożliwia im prawidłowe wykonywanie tej pracy.
Realizowane przez nas przędzenie lnu oraz konopii odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami, a dostarczana przez nas przędza lniana jest w 100% naturalna. Na każdym kroku dbamy o to, by nasz klient był zadowolony i wracał do nas po kolejne zamówienia. Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm i niskie ceny, a także rzetelną obsługę na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700


Podobne firmy

Baas Panel

Firma BAAS-PANEL cieszy się opinią eksperta w dziedzinie produkcji i wykorzystania płyt warstwowych, znajdujących zastosowanie w chłodniach, magazynach, obiektach biurowych oraz jako docieplenia budyn...