Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban istnieje na rynku od 2007 roku i specjalizuje się w naprawach maszyn budowlanych oraz drogowych a także w regeneracji hydrauliki siłowej. W naszej firmie pracują profesjonaliści, którzy znają się na tym co robią. Cała ofertę firmy oraz wszystkie dane kontaktowe naszego zakładu znaleźć można na stronie internetowej.

Części do maszyn cat

Firma Durban od 2007 roku zajmuje się naprawą i serwisem maszyn budowlanych oraz drogowych. Usługi pełnione są w warsztacie stacjonarnym a w przypadku trudności z transportem ciężkiego sprzętu, istnieje opcja mobilnego serwisu i pomocy bezpośrednio u klienta w domu. Dzięki kompleksowej diagnozie i naprawie, zakres działań firmy obejmuje zarówno prostą mechanikę, tulejowanie maszyn, jak i skomplikowaną hydraulikę siłową.
Zespół doświadczonych specjalistów przy użyciu profesjonalnego zaplecza sprzętu i narzędzi zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. Dodatkowo, firma prowadzi sprzedaż części zamiennych, olejów oraz filtrów do maszyn. Szeroka gama produktów, w tym renomowanych i oryginalnych części CAT, zapewnia gwarancję satysfakcji każdego klienta.
Dostępność na magazynie produktów tej zaawansowanej oraz solidnej marki części sprawia, że wymiana zużytego elementu w maszynie ograniczona jest do minimum. Ponadto, atut firmy stanowi błyskawiczna dostawa zakupionych produktów do klienta.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Główną specjalność zlokalizowanej w Łodzi firmy AMS Car Design stanowi przyciemnianie szyb samochodowych. Oferta obejmuje ponadto ich sprzedaż i montaż. Firma dysponuje szerokim asortymentem folii sam...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w naprawach samochodów ciężarowych wszystkich marek. Działa w branży od wielu lat. Świadczy usługi na terenie Polski i Europy Zachodniej....