Katalog firm

Abaco

Abaco chce Wam zagwarantować najlepsze usługi rachunkowe w Łodzi. Wystarczy się tylko do nas zgłosić a my bardzo chętnie przejmiemy opiekę nas Waszą księgowością. Możecie być pewni, że wszystko będzie prowadzone i sprawdzone zgodnie z prawem jakie obowiązuje w naszym kraju. Zapraszamy do Abaco - najlepszego biura rachunkowego.

Biuro księgowe

Kiedy prowadzimy swoją własną firmę, niezależnie czy jest to mały osiedlowy sklepik czy też duże przedsiębiorstwo, to wyjątkowo uważnie powinno się podchodzić do spraw podatkowych. Jeśli sprawia to kłopot, to lepiej zdać się na pomoc naszego biura oferującego usługi księgowe Łódź jest niewątpliwie atrakcyjnym regionem do inwestycji, dlatego też od lat prowadzimy tu naszą działalność, którą jest profesjonalna i kompleksowa obsługa rachunkowa dla firm.
Zajmujemy się wieloma kwestiami takimi jak doradztwo podatkowe, prowadzenie dokumentacji księgowej, takiej jak wszelkie ewidencje czy inne księgi rachunkowe. Specjalizujemy się również w pomocy w sprawach kadrowych, sporządzając listy płac lub rozliczając urlopy i zwolnienia Waszych pracowników.
Przez lata zaufało nam wielu klientów, którzy wybrali nasze usługi księgowe Łódź kiedy zdecydujecie się związać z nią swoje życie zawodowe może sprawić, że zechcecie do nich dołączyć i uzyskać pomoc na najwyższym poziomie, na jaką z pewnością zasługujecie.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

iUbezpieczenia

Strona internetowa www.iubezpieczenia.net jest stroną agenta ubezpieczeniowego, na której można znaleźć bogatą ofertę różnego rodzaju produktów ubezpieczeniowych. Oprócz tego na stronie znajduje się s...

Ergo Hestia

Lubelski oddział STU Ergo Hestia od kilkunastu lat zapewnia fachowe wsparcie klientom indywidualnym i firmowym z terenu całego województwa. Biuro oferuje korzystne warunki cenowe oraz sprawną i dokład...