Katalog firm

Woodstock

Firma Wood-Mizer Olsztyn oferuje Wam do zakupu sprzęt nowy lub używany, który posłuży Wam do obróbki drewna. Dostaniecie u nas doskonałej jakości sprzęt. Nasza firma działa na rynku już od długiego czasu. Dzięki temu nabyliśmy doświadczenie, które jest nam bardzo pomocne w przypadku kontaktów z klientami.

Wielopiły

Tylko w naszej bogatej ofercie sprzedażowej dostępna jest niezawodna wielopiła tarczowa EG300, której późno szukać w konkurencyjnych ofertach. Nasza wielopiła doskonale nadaje się zarówno do wzdłużnego rozpiłowywania desek, jak i również do ich dokładnego obrzynania.
Jeżeli posiadają Państwo nasz profesjonalny trakt taśmowy Wood-Mizer, to wielopiła może okazać się wspaniałym przedłużeniem linii technologicznej. W standardzie nasze wielopiły zawierają dwie solidne piły tarczowe (stałą i ruchoma) dzięki czemu za jednym przejściem mogą Państwo obrobić deskę z dwóch stron jednocześnie. Najbardziej wymagającym klientom dajemy również możliwość dodatkowego zamontowania trzeciej piły tarczowej. Dzięki naszemu sprzętowi zaoszczędzą Państwo mnóstwo pieniędzy, sporo cennego czasu oraz masę nerwów.
Warto wspomnieć również i o tym, że nasze wielopiły posiadają nowoczesne silniki o mocy od 15 do 18,5 kW. Na naszej stronie internetowej woodmizer.olsztyn.pl mogą Państwo dokładnie zapoznać się z wszystkimi parametrami oferowanego sprzętu.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25