Katalog firm

Trakt

Jeśli poszukujecie Państwo dźwigu do wynajęcia w odpowiednim udźwigu, polecamy firmę Trakt z Lublina, która oferuje wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego i do usług porządkowych. Poza tym w ofercie firmy jest transport HDS, usługi koparką, przewóz i wynajem kontenerów. Firma gwarantuje szybkie wykonanie prac w rozsądnej cenie.

Dźwigi

Firma TRAKT działa na rynku z powodzeniem od 1997 roku, oferując wynajem dźwigów Lublin, żurawi i innych maszyn oraz urządzeń w najkorzystniejszych cenach w Lublinie. Nasz sprzęt ma wiele zastosowań – zarówno na placach budowy jak i w pracach porządkowych.
Nasze dźwigi Lublin są jednymi z najbardziej profesjonalnych sprzętów występujących na rynku i występują o udźwigu: 20, 30, 35, 40, 45, 50, 70 i 90 ton. Posiadamy także żurawie samojezdne, które idealnie nadają się do przenoszenia różnorodnych materiałów na placach budowy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam proponować wszystkim naszym klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują profesjonalne doradztwo i najwyższy standard świadczonych usług. Ogromny nacisk kładziemy na ich ciągłe dokształcanie tak, by ich fachowość zawsze była do Państwa dyspozycji.
Wszystko to robimy po to, by prace na budowie postępowały sprawnie, a klient mógł cieszyć się z szybko zauważalnych efektów. Zachęcamy klientów prywatnych jak i firmy z okolic naszego miasta do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, jaką są usługi dźwigowe Lublin – jesteśmy otwarci na wszystkie wyzwania. Wierzymy, ze wspólnie możemy osiągnąć znacznie więcej!

Kontakt

Ulica: Młyńska 13

Kod: 20-405

Miejscowość: Lublin

http://www.trakt.go3.pl/

E-mail: phutrakt@tlen.pl

Tel.: 601-979-654