Katalog firm

Tarom

Zakład pogrzebowy Tarom mieści się we Wrocławiu, ale świadczy również profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie całej Polski. Firma specjalizuje się w organizacji pochówku i kamieniarstwie. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło firmie na wypracowanie profesjonalnych metod współpracy z klientami.

Pogrzebowe

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego zakładu pogrzebowego. Posiadamy dwie siedziby we Wrocławiu, dlatego do skorzystania z naszej oferty zapraszamy mieszkańców pobliskich okolic. Zakłady otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15, jednak swoją pomoc oferujemy przez 24 godziny na dobę.
Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe Wrocław, a więc pomagamy zorganizować transport zwłok (w tym również międzynarodowy), wykonujemy kosmetykę pośmiertną, przygotowujemy miejsce pochówku, organizujemy wieńce i wiązanki oraz dopełniamy wszelkich obowiązków formalnych wynikających z powodu śmierci danej osoby. Do zmarłego podchodzimy z należytym szacunkiem. Chcąc uszanować Państwa uczucia gwarantujemy najwyższą jakość usług.
Bogate doświadczenie oraz wrażliwość na cierpienie ludzkie pomagają nam w 100% sprostać Państwa wymaganiom w zakresie organizacji pogrzebów. Po więcej informacji na temat naszej firmy oraz zakresu świadczonych usług, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649


Podobne firmy

Alma

Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Almaelk.pl to najlepsza oferta na rynku jeśli chodzi o wyposażenie profesjonalnego sprzętu budowlanego. U nas wypożyczyć można agregaty, zagęszczarki, czy też pilark...