Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Zlokalizowana w Łodzi Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer kieruje swoją ofertę zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem, zapewnia kompleksową i profesjonalną pomoc z różnych dziedzin prawa. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i rzetelną obsługę.

Sprawy o odszkodowanie

Masz problem z uzyskaniem odszkodowania i obawiasz się, że Twoja sprawa będzie przegrana? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zdecydować się na naszą kancelarię. Odpowiedni adwokat odszkodowania Łódź jest równoznaczny ze zwiększonymi szansami na sukces. Warto też od razu powiedzieć, że kancelaria otwiera się na różne potrzeby i różnych klientów.
Dokładniej mówiąc, w gronie klientów kancelarii mogą znaleźć się osoby indywidualne oraz polskie i zagraniczne podmioty gospodarcze. Bez względu na potrzeby klienta, za każdym razem można powiedzieć o wszechstronnej i rzetelnej obsłudze na wysokim poziomie.
Niewątpliwie istotne znaczenie ma też to, że klienci mogą liczyć na indywidualne podejście. Nie ma osób ważnych i mniej ważnych, wszyscy są dokładnie tak samo istotni.
Interesują Cię szczegółowe informacje? Jeśli tak, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną kancelarii. Można na niej znaleźć wszystko to, co najważniejsze (warto jeszcze dodać, że kancelaria oczywiście nie zajmuje się wyłącznie odszkodowaniami).

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli jest Wam potrzebna dobra kancelaria adwokacka, która zawsze stara się dla dobra swoich klientów, to zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również dla podmiotów...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nie każdy jest najlepszym adwokatem, natomiast my jesteśmy. U nas znajdziesz bogatą ofertę usług i najlepszych adwokatów. Wiemy, że jest dużo problemów do rozwiązania, dlatego wybierz nas. Jednym z gł...

Adwokat Nawocki

Jako profesjonalny adwokat serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna pomoc prawnicza. Z mojej strony zapewniam Wam całkowite wsparcie, jeżeli jest Wam potrzebny reprezentant n...