Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Zlokalizowana w Łodzi Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer kieruje swoją ofertę zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem, zapewnia kompleksową i profesjonalną pomoc z różnych dziedzin prawa. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i rzetelną obsługę.

Pomoc prawna

Prawo w Polsce jak powszechnie wiadomo jest bardzo skomplikowane, dlatego też warto skorzystać z fachowego doradztwa, aby uniknąć wielu nieprzyjemności. Nasza kancelaria prawna oferuje profesjonalne wsparcie nie tyko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Obsługujemy nie tylko polskich, ale również zagranicznych przedsiębiorców.
Na bieżąco podążamy za wszelkimi zmianami i regulacjami w aktualnych przepisach, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na fachową pomocą prawną z najwyższej światowej półki. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się pozyskać wielu stałych klientów, którzy zawsze wystawiają nam pozytywne referencje. Specjalizujemy się przede wszystkim w rozwodach, alimentach i odszkodowaniach.
Spośród konkurencyjnych kancelarii wyróżnia nas rzetelność, poufność, pełen profesjonalizm i miła obsługa. Dzięki nam mogą Państwo zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu i nerwów. Najlepsza kancelaria prawna Łódź teraz do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Jako profesjonalny adwokat serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna pomoc prawnicza. Z mojej strony zapewniam Wam całkowite wsparcie, jeżeli jest Wam potrzebny reprezentant n...

Comper

Dlaczego notyfikacja, pomoc publiczna czy praktyki antykonkurencyjne są czymś, na co nasza firma powinna zwrócić uwagę? Bowiem w wielu przypadkach i sytuacjach, nieświadomość obowiązującego prawa wypa...